• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria dla Psa - Maty - Sklep Zoologiczny

Każdy pies ma swoje miejsce w domu, które kojarzy mu się ze znanymi zapachami; miejsce, w którym czuje się bezpiecznie – najczęściej jest to jego legowisko lub kanapa. A co jeżeli w tym miejscu zawsze znajduje się jego ulubiona mata dla psa? Wręcz idealnie, zarówno dla nas jak i dla naszego pupila!

Bazując na potrzebach naszych klientów oraz czworonogów wybraliśmy miękkie, wysokiej jakości i bardzo efektowne maty dla psów. Głównym atutem tych mat jest tkanina z jakiej zostały wykonane - w 100% antyalergiczna. Dobór tkanin jest dla nas bardzo ważny. Zależy nam, by były efektowne, ale również trwałe i bezpieczne dla zdrowia naszych pupili oraz naszego.

Biorąc pod uwagę, że dzieci równie chętnie wylegują się obok swoich czworonożnych przyjaciół, zależało nam, by mata była antyalergiczna, przez co bezpieczna - zarówno dla psa, jak i naszych pociech. Koce dla psa świetnie sprawdzą się w legowisku, na kanapie, a także w transporterze do przewożenia psa. Jeśli często podróżujemy z czworonogami, mata powinna być naszym niezbędnikiem. Tak jak już wspomnieliśmy - świetnie komponuje się z transporterem dla psów, możemy również położyć ją na siedzeniu, czy w bagażniku, gdzie leży nasz pies podczas podróży. Po wycieczce koc wystarczy wytrzepać, ponieważ zastosowane tkaniny prawie wcale nie „łapią” sierści naszego czworonoga. Matę można również prać w pralce. Ogromnym jej atutem jest szybkość schnięcia, dzięki czemu nie będziesz musiał długo czekać, by użyć jej ponownie.

Koce oferujemy w różnych rozmiarach i kilku kolorach. Mamy nadzieję, że kolory przypadną do gustu naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że mata powinna być nie tylko praktyczna, ale również efektowna i gustowna. Powinna się komponować z wystrojem naszego mieszkania, czy domu. W związku z tym proponujemy kilka wersji kolorystycznych, począwszy od klasycznych, poprzez bardziej odważne, takie jak róż i morski niebieski. Maty Blanket możesz zabrać ze sobą na wyjazd do znajomych , do hotelu, na wyprawę do parku, do lasu itp. Jest bardzo lekka i miękka. Dzięki niej Twój pies zawsze będzie miał „kawałek domu” ze sobą. Nie musisz nosić z sobą całego legowiska, stresować się kiedy pies chce spać na łóżku hotelowym. Wystarczy, że rozłożysz koc.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny