• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria dla Psa - Legowiska - Sklep Zoologiczny

Każdy pies po aktywnym dniu szuka miejsca, gdzie mógłby wypocząć. Aby umilić życie Twojemu czworonożnemu przyjacielowi, spraw Twojemu psu zaciszne królestwo i zaopatrz się w: wygodne legowisko, wytrzymały materac, przytulną poduszkę, ciepły kocyk czy praktyczny koszyk. Również dla piesków mających problemy z łapkami znajdą się odpowiednie legowiska ortopedyczne. Twój wypoczęty przyjaciel to dobry przyjaciel! Zapewnij mu przyjemny sen!

Legowisko dla psa

Legowiska (posłania) dla psów tych małych i dużych, spokojnych i pełnych energii, rasowych i mieszanych... Przecież każdy czworonożny pupil zasługuje na to, żeby się dobrze wyspać i czuć, że jest potrzebny swojemu właścicielowi.

„Pies to jedyna istota na Ziemi, która kocha Cię bardziej niż Ty sam”.

A Ty jak odwzajemniasz tę bezinteresowną miłość? Czy troszczysz się o swojego pupila wystarczająco dobrze? Czy znajdujesz dla niego czas, aby okazać mu swoją sympatię? Czy wreszcie stwarzasz mu dogodne warunki do codziennego wypoczynku i relaksu? Pies również potrzebuje miejsca tylko dla siebie, gdzie będzie mógł wygodnie położyć się zawsze wtedy, kiedy najdzie go ochota na popołudniową drzemkę czy wieczorny odpoczynek. My, ludzie, mamy łóżka, a dla psów przeznaczone są legowiska.

Partnerskie relacje

Czy pies każe Ci spać na podłodze? Nie, dlatego Ty nie możesz wymagać od niego tego samego. Pies źle znosi sytuacje, w których jest narażony na cierpienie i zdrowotne dolegliwości wtedy, kiedy my- ich właściciele nie stwarzamy im dogodnych warunków do życia. Nie pozwalasz mu spać w Twoim łóżku, czy na fotelu? Kup mu legowisko dla psa! Niech Twój czworonożny przyjaciel czuje, że jest dla Ciebie kimś wyjątkowym.

Luksusowe posłanie

Z psami bywa podobnie jak z ludźmi - każdy jest inny i na wskroś wyjątkowy, dlatego nasza oferta zawiera szereg różnych posłań dla Waszych wiernych przyjaciół. Znajdzie się coś dla wymagających czworonożnych dam, małych rozbrykanych szczeniaków i dostojnego doga. Kolorowe posłania, w modnych i nietuzinkowych wzorach, wykonane są z dobrej jakości materiału, który nie zagraża zdrowiu i wygodzie pupila. Tak niewiele trzeba, aby okazać pupilowi swoją miłość!

Legowisko dla psa to praktyczny i wygodny kącik dla Twojego przyjaciela.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny