• Kategorie
  • Szukaj
  • Pielęgnacja Kota - Żwirki dla Kotów - Żwirki Bazyl - Sklep Zoologiczny

Bazyl to marka, która należy do polskiej firmy Celpap. Na rynku zoologicznym zaistniała ona w 1998 r. Do produkcji żwirków dla kota wykorzystuje naturalne materiały pozyskiwane z geologicznych złóż. Obecnie główną sferą działalności spółki jest przetwarzanie surowców mineralnych: bentonitów, kaolinów, magnezytów, talków itp. W należącym do firmy Laboratorium i Zakładzie Przerobu Surowców Mineralnych opracowywane są premiksy chemii specjalistycznej, inżynierskiej oraz budowlanej między innymi mieszanki mineralne stanowiące ceniony dodatek do pasz oraz ściółki dla zwierząt domowych i hodowlanych.

Pielęgnacja kota oraz sprzątanie kuwety naszego pupila z Bazylem będą dziecinnie proste. Doskonałe produkty tej marki znajdziesz w naszym sklepie internetowym hundog.eu. Dostarczamy artykułów niezbędnych w codziennej opiece nad zwierzakiem w atrakcyjnych cenach.

Bazyl - żwirek dla kota doskonałej jakości

Celpap, producent marki Bazyl dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć właścicielom kotów pełnowartościowy produkt. Ma on spełniać zarówno oczekiwania mruczka, jak i człowieka. Poznaj artykuły dostępne w naszej ofercie.

  • Żwirek Bazyl Ag+, reklamowany, jako pierwszy i jedyny na polskim rynku produkt z dodatkiem jonów nanosrebra. Ma on właściwości antyseptyczne i dezynfekujące. W linii produktów Ag+ znajdują się żwirki zbrylające o drobnej i grubszej gramaturze, białe i szare, bezwonne oraz w kilku wersjach zapachowych. Zastosowanie jonów nano srebra w ściółkach, jest wynalazkiem opatentowanym przez Celpap w Urzędzie Patentowym RP. Z Bazylem dbanie o czystość kota nabierze zupełnie nowej perspektywy.

  • Żwirki silikonowe Bazyl składają się w 100% z silica gel. Są lekkie, mają bardzo dobre właściwości higroskopijne, nie zbrylają się i mogą być wyrzucane do toalety. Wygoda użycia sprawia, że produkt jest chętnie wybierany przez właścicieli kotów.

  • Pellet drewniany Bazyl to całkowicie naturalna ściółka drzewna, która nie zawiera żadnych dodatków chemicznych. Ponadto jest całkowicie biodegradowalna. Żwirek można wyrzucać do toalety lub kompostować. Dostępny w wersji uniwersalnej i zbrylającej. Pielęgnacja kota może iść w parze z troską o środowisko.

  • Pyły bentonitowe Bazyl Ag+ służą do pielęgnacji szynszyli i koszatniczek, lub jako pochłaniacze zapachów. To naturalne pyły bentonitowe, wzbogacone o jony nano srebra: naturalny antybiotyk, który nie uczula i jest bezpieczny dla dzieci i zwierząt.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny