• Kategorie
  • Szukaj
  • Karma dla kota - Sucha Karma Taste of the Wild - Sklep Zoologiczny

Taste of the Wild to karma dla kota, która została wyprodukowana w zgodzie z naturą. Bazuje na wyjątkowych źródłach białka i oferuje Twojemu kotu naturalne i wyważone pożywienie - takie, jakie znalazłby on w naturze. Twój kot tęskni za prawdziwym smakiem dzikiej natury, dzięki Taste of the Wild możesz mu go zapewnić! Karma nie zawiera zbóż.

Jakie są cechy karmy Taste of the Wild?

Suche karmy dla kota Taste of the Wild przede wszystkim produkowane w zgodzie z naturą. Każda karma TotW bazuje na wyjątkowych źródłach białka, nie zawiera zbóż i oferuje Twojemu kotu naturalne i wyważone pożywienie, takie jakie znalazłby on w naturze. Z Taste of the Wild kot dostanie wszystko, co jest mu potrzebne do zdrowego życia — w zgodzie z naturą! Twój kot tęskni za prawdziwym smakiem dzikiej natury! 

Które karmy Taste of the Wild dla kota są najlepiej akceptowane przez koty?

Popularną karmą dla kota jest TotW Rocky Mountain Feline, produkowana w Stanach Zjednoczonych z pieczonej dziczyzny i wędzonego łososia karma z dodatkiem słodkich ziemniaków i groszku, za to bez dodatku zbóż. Wysoka zawartość białek zapewnia witalność i zdrowie kota w każdej fazie życia. Koty przepadają także za TotW Canyon River Feline. Tę karmę wyróżnia zawartość delikatnego pstrąga i wędzonego łososia, słodkich ziemniaków oraz wysokiej jakości owoców i warzyw. Karma cechuje się poza tym wysoką zawartością białek, co czyni ją zdrową dla naturalnych mięsożerców, jakimi są koty. TotW Canyon River Feline to karma o wyśmienitym smaku, dla kotów wszystkich ras, we wszystkich etapach życia, bez dodatku zbóż. 

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny