• Kategorie
  • Szukaj
  • Karma dla kota - Sucha Karma Sanabelle - Sklep Zoologiczny

Niemieckie karmy Bosch dla kotów obecne są w jednej linii – Sanabelle dla kotów. Karmy te pozbawione są barwników i sztucznych aromatów. Jeśli kuszą Cię karmy Sanabelle dla swojego mruczka zapoznaj się z ich składami i dokładnymi opisami. Bosch Sanabelle dla kotów oferuje karmy dla kotów w różnym wieku: dla kociąt, kotów dorosłych, seniorów. Przy kotach ze specjalnymi potrzebami można dobrać dla nich karmy Sanabelle dla kotów niewychodzących, o dużej aktywności. Koty chorowite mogą dostawać karmy hypoalergiczne, karmy na choroby nerek, wątroby, karmy dla kotów z nadwagą.

Czym napełnić kocią miskę?

Najważniejsze w kocim posiłku jest jego zbilansowanie. Karma dla kota, czy to sucha czy mokra, musi posiadać określoną ilość składników odżywczych. W kocich karmach nie może zabraknąć tauryny, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Kocięta potrzebują największej ilości energetycznych substancji i białka. Koci senior, aby nadmiernie nie przytyć, powinien mieć karmę o obniżonej kaloryczności. Kot dorosły powinien mieć optymalną ilość wszystkich substancji.

Podczas wyboru karmy dla swojego kota najważniejsze to brać po uwagę co lubi kot, jakie ma potrzeby i jakich substancji pokarmowych potrzebuje najbardziej. Dobrym pomysłem jest sprawdzanie opinii o karmach. Nie jest to jednak ostateczna wyrocznia, ponieważ jednemu kotu posmakuje to, a innemu nie. Poza tym każdy kot jest inny i inaczej toleruje inne składniki odżywcze

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny