• Kategorie
  • Szukaj
  • Pielęgnacja Kota - Żwirki dla Kotów - Żwirki Benek - Sklep Zoologiczny

Super Benek to marka firmy Certech, producenta o ponad 20-letnim stażu na rynku. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, specjaliści z Certech stworzyli produkty dla kota o charakterystycznej i niezawodnej jakości. Sprzątanie kuwety z produktami Benek będzie szybkie i proste. Twój kot z pewnością doceni to, że troszczysz się o jego higienę używając najlepszych produktów. W naszym sklepie internetowym apetete.pl odnajdziesz między innymi wysokiej jakości żwirek dla kota, odkażacze do kuwet, pochłaniacze zapachów oraz inne produkty, które pomogą zadbać o Twojego pupila. Dzięki atrakcyjnym cenom dbanie o czystość zwierzaka nie nadwyręży Twojego portfela.

Benek - producent

Benek żwirki dla kota to gwarancja prawidłowej dbałości o higienę zwierzęcia. Bezpośredni producent oraz dystrybutor znanych i cenionych marek, takich jak Super Benek, to polska firma Certech. W 1992 roku jeden z obecnych prezesów Certechu opracował technologię produkcji żwirków higienicznych dla zwierząt. Nazwa produktu - Super Benek, pochodzi od połączenia rdzenia słowa bentonit z końcówką “EK”. W ten sposób powstała nazwa marki kojarząca się z uroczym kotem Benkiem, będącym ozdobą wszystkich produktów firmy.

Benek żwirki dla kota i nie tylko

W bogatym asortymencie sklepu internetowego apetete.pl znajdziesz wybór produktów do pielęgnacji kota. Z marką Benek możliwe jest zadbanie o wiele potrzeb Twojego pupila.

  • Żwirki i piaski dla kota. Produkty zostały podzielone ze względu na materiał z którego zostały wykonane: bentonit, drewno, kukurydza, silikon. Żwirki Benka są znane z doskonałej jakości i przystępnej ceny.
  • Neutralizatory i pochłaniacze zapachów. Skutecznie zapobiegają rozwojowi bakterii. Zapewniają utrzymanie higieny kotów, przebywających w warunkach domowych.
  • Szampony. Jest to seria profesjonalnych preparatów, które pielęgnują zarówno skórę, jak i sierść zwierząt. Dzięki nim pielęgnacja kota będzie jeszcze łatwiejsza.
  • Karmy i przysmaki. Wysoka jakość, wyjątkowa receptura i smakowitość wpływają na pozytywną opinię o karmach Benka. W ofercie odnajdziemy karmy mokre w saszetkach, w puszkach, a także przekąski, stanowiące naturalne uzupełnienie diety kota.

Benek jest kojarzony z produktami dla kotów, jednak firma Certech od niedawna wytwarza również produkty dla psów. Są to między innymi suplementy diety, szampony i karmy mokre dla psów. Podobnie jak w przypadku produktów dla kota ich cena jest odpowiednia dla każdego posiadacza psa.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny